Remzi Aydın’dan Kemerburgazlılara Tapu Müjdesi PDF Yazdır e-Posta
Haber Okunma Sayisi: 1510
Haberci tarafından yazıldı.   
Pazar, 23 Mart 2014 22:57

Remzi Aydın’dan Kemerburgazlılara Tapu Müjdesi

 

“30 Mart’ta her şeyin farkında olan, aklını ve en önemlisi vicdanını kullanan biri olarak sandıklara gidin...”

 

Ak Parti Eyüp Belediye Başkan Adayı Remzi Aydın, seçimlere az bir zaman kala Eyüplülerle her fırsatta buluşmaya ve onlara güzel haberler vermeye devam ediyor.

 

Remzi Aydın, Silahtarağa’daki Eyüp Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen Malatyalılar Gecesi’ne katıldıktan sonra Kemerburgaz’a geçti. Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Rasim Bozkurt ve partililerle birlikte Kastamonulular Derneği’ne giden Aydın, burada Kastamonulu vatandaşlar ile buluştu. Remzi Aydın, kendisini ilgiyle karşılayan Kastamonulu vatandaşlara Eyüp için hazırladıkları projelerinden bahsetti.

 

Sözlerine 30 Mart seçimlerinin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu belirterek başlayan Remzi Aydın, “30 Mart’ta sadece belediye başkanları seçilmeyecek. 10 yıldır memleketimizin gösterdiği istikrara sahip çıkacağımız bir seçim olacak. Çocuklarımızın ve gelecek nesillerimizin daha mutlu, huzurlu, müreffeh, zengin olacağı bir Türkiye’ye adım atmış olacağız. Bunun için 30 Mart’ta her şeyin farkında olan, aklını ve en önemlisi vicdanını kullanan biri olarak sandıklara gidin” dedi.

 

Eyüp’teki sorunlara yönelik şimdiden bütün samimiyet ve gayretleriyle çalışmaya başladıklarını sözlerine ekleyen Remzi Aydın, Kemerburgaz ve Göktürk’te oturanlara yıllardır bekledikleri müjdeyi verdi. Kemerburgaz 18 planlarıyla ilgili sorunları çözmek için özel bir ekip görevlendirdiklerini belirten Aydın, şunları söyledi: “Hepinizin ilgili olduğu 18. Madde uygulaması için özel bir ekip kurduk ve gerekli çalışmaları tamamladık. 3-4 ayda yapılacak bir işi biz 6 günde tamamladık.18. Madde uygulamasıyla ilgili sorun çözülmüştür. Tapularınız şu anda yazılmaktadır. Önümüzdeki hafta inşallah toplu bir törenle sayın Başkanımız ile tapuları dağıtmaya başlayacağız. 1996 yılında aldığınız tapularınızda birer santim bile eksilme olmaksızın sizlere teslim edilecektir. Hepinize hayırlı uğurlu olsun.”

 

Remzi Aydın, tapu müjdesinin ardından Kemerburgazlılara bir müjde daha verdi. Şimdiden mevcut projeleri takip etmeye başladıklarını söyleyen Aydın, sözlerine şöyle devam etti: “Önümüzdeki hafta Perşembe inşallah spor tesislerimizin temel atma törenini sayın Başkanımız ile yapacağız. Kemerburgaz Spor Tesisleri futbolun dışındaki diğer branşlarla beraber, düğün salonları, sanatsal ve kültürel etkinlik alanları ile bütün vatandaşlarımızın faydalanacağı şekilde yapılmaya başlanacaktır.”

 

Konuşmasının ardından kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Remzi Aydın, her türlü sorunun çözümü için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarının altını çizdi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

__________________________________
__________________________________
__________________________________
__________________________________

Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalama yapılamaz her hakkı saklıdır! Sitede yayınlanan yorumlardan yazarları sorumludur.

www.medyavakti.com