CHP'li Özge Çamcı 50 kişiyi CHP'ye Kattı... PDF Yazdır e-Posta
Haber Okunma Sayisi: 1715
Haberci tarafından yazıldı.   
Pazar, 12 Ocak 2014 16:04

CHP'li Özge Çamcı 50 kişiyi CHP'ye Kattı...

 

CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan A. Adayı Selahattin MERİÇ de CHP Karlıtepe Temsilciğinde gerçekleşen etkinliğe katılarak yeni üyelerle birlikte oldu, onların isteklerini dinledi ve Gaziosmanpaşa için geliştirdiği projeler hakkında bilgi verdi.

 

Özge ÇAMCI: "Daha önceki katılımlarla yüzleri aştık. Cumhuriyet Halk Partisi yeniden halkımızın gönlünde ait olduğu yere oturmuştur. Partimize gösterilen ilginin artmasında gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanı sıra Sn. Selahattin MERİÇ'in aday adaylığının da önemli etkisi var. Önümüzdeki günlerde Sn. Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla halkımızın arasında, Karlıtepe Temsilciliğimizin önünde ve bir miting şeklinde partimize katılım törenimizi gerçekleştireceğiz. "

 

CHP Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Özge ÇAMCI' nın gerçekleştirdiği çalışma ve CHP GOP Karlıtepe Gençlik Örgütlenmesi Sorumlusu Semih ÇOBAN'ın katkılarıyla 50 vatandaş CUMHURİYET HALK PARTİSİ'ne ÜYE oldu.

 


 

CHP Gaziosmanpaşa Karlıtepe temsilciliğinde gerçekleştirilen katılım etkinliğinde büyük bir coşku yaşandı. Vatandaşlar, geçmişteki siyasi düşünceleri ne olmuş olursa olsun, ülkenin aydınlığa çıkışının yolunu Cumhuriyet Halk Partisi politikalarında gördüklerini belirttiler.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Özge ÇAMCI şunları söyledi:

 

"Yolsuzluk operasyonuyla ilgili Başbakanın göstermiş olduğu inkar edici ve aynı zamanda olayın üstünü örtmeye yönelik tavır vatandaşlarımızın gözünden kaçmıyor. Halk, AKP'ye hak ettiği dersi sandıkta vermek için Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında örgütleniyor. Daha önceki katılımlarla beraber çok sayıda yurttaşımızı partimize üye yaptık. Karlıtepe Temsilciliğimiz her gün vatandaşların akınına uğruyor. Nurettin Sözen ile büyükşehir belediyesini kazandığımız dönemden bile daha hareketli bir dönem geçiriyoruz."

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

__________________________________
__________________________________
__________________________________
__________________________________

Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalama yapılamaz her hakkı saklıdır! Sitede yayınlanan yorumlardan yazarları sorumludur.

www.medyavakti.com